Lenovo THINKPAD T430'da donanım Wi-Fi özelliğini etkinleştiremiyorum

Pin
Send
Share
Send

Sergey, iyi günler!

Wi-Fi simgesinin üzerinde kırmızı bir çarpı işareti bulunur, sürücü güncellendi, fn + f5 aygıtı aygıt yöneticisi ve Intel PROSet Wi-Fi bağlantı yardımcı programı aracılığıyla denedi, başlattı ve durdurdu (donanımda wifi'yi etkinleştirmeniz gerektiğine yemin eder), WLAN otomatik ayarlama etkinleştirilir.

Başka seçenek var mı?

Cevap

Merhaba. Donanım, dizüstü bilgisayar kasasında ayrı bir anahtar kullanmak anlamına gelir. Ve Lenovo THINKPAD T430'unuzun Wi-Fi için ayrı bir anahtarı olmalıdır. Büyük olasılıkla şuna benziyor:

Wi-Fi donanım tarafından kapatılırsa (bu anahtarı kullanarak), kablosuz iletişimi Windows ayarları veya diğer programlar aracılığıyla etkinleştirmek mümkün olmayacaktır.

Bu anahtarı açtıysanız ve Wi-Fi hala çalışmıyorsa, "Windows Mobility Center" üzerinden açmayı deneyin. Bunu nasıl yapacağım, makalede bir Lenovo dizüstü bilgisayarda Wi-Fi'nin nasıl etkinleştirileceğini gösterdim. Ve Windows 10 yüklüyse, Windows 10'da Kablosuz Ağ - Devre Dışı başlıklı makaleyi görebilirsiniz. Wi-Fi açılmıyor.

Ancak, Lenovo THINKPAD T430'unuzun kasasındaki anahtarı (donanım) kullanarak Wi-Fi'yi açabileceğinizi düşünüyorum. Açabilir, sonra kapatabilir, dizüstü bilgisayarı yeniden başlatabilir ve tekrar açabilirsiniz. Doğru, orada sürücülerle ne olduğunu bilmiyorum. Modeliniz için bunları Lenovo web sitesinden yüklediniz mi? Peki, Intel PROSet programında ayarları da kontrol edin. Ve sonra, kablosuz bağlantıyı açmaya çalıştığınızda büyük olasılıkla çeşitli parametreleri değiştirdiniz.

28.09.18

5

Yuri sordu

Pin
Send
Share
Send

Videoyu izle: Make a Thinkpad Laptop Look Brand New With Plasti Dip (Eylül 2024).

essaisrff-com